Ayak bastığım her metrekareye bir miktar daha ben düşüyor. İçimde kimliğini yitirmiş bir mülteci… Kalbime giden yola kim mayın döşedi bilmiyorum. Kendime her gelişimde paramparçayım. Kalbim ki en işlek caddedir sana. Fakat sen korkma yüzün benim en yakın tanıdığım.
Acemi bir ressama karakalem cizdirmişiz kendimizi. Siyahı sevişimiz bundan. Bana yolunu yarılamış tebessümlerle gelme ağrılarımı gamzene sığdıramıyorum. Kıvrılmak yetmiyor, kendimi kırmam gerek ki ben kırılınca kendi ses tellerimi kesiyorum.
Başıma büyük bir ağrı gibi saplanıyor cümleler. Arsız tekrarlar bulaşıyor sesimize. Fakat endişe etme sana tüm moral bozukluklarımla güzel harfler satın aldım. Saçmalar mısın benimle?

Yazar

1983 İstanbul doğumlu. Öğrenimine açıktan devam etmektedir. Yazmaya kendi tabiriyle şizofren günlüğü ile başladı. Birçok deneme ve şiir çalışması olan yazar kolektif çalışmalar içerisinde de yer almıştır. Bunlardan birisi 18 yazar ile birlikte çıkardıkları "Siyah Bir Antoloji" isimli kitaptır. Çalışmaları çeşitli edebiyat portalları ve dergilerde yayımlanıyor. İlk kitabı olan "Kırmızı Bavul" 2012 yılında piyasaya çıkmıştır. İkinci kitap çalışması "Kaçık Arttırma"dır. Kendisini şu sözle tanımlar. "Yazıyorum. Kendimi izah edecek kadar dilsizim"