“Anlatı ormanında gezerken durup düşündüğümüz, bir arada soluğuduğumuz/soluklandığımız bir sıcak yuvamız var artık. Anılar hareketsizdir diyor Bachelard, mekânlaştıkları ölçüde sağlamlaşırlar.

Karahindiba Dergi olarak bir senedir beraber sürdürdüğümüz bu yolculukta, dostluklarımızın daha sağlamlaşması adına sizleri dergi ofisimizin açılışında görmekten şeref duyarız.

Üflesen dağılacak bir ülkede varoluş savaşıdır Karahindiba!”

Açılış: 22 Ekim 2016 Saat: 13.00
Adres: Selanik 2 Caddesi, Apartman No: 51 Daire: 4 Kat: 1 Kızılay ÇANKAYA/ ANKARA
Telefon: Doğan ATEŞ 0 506 454 74 93 / Ali Oktay ÖZBAYRAK 0554 807 29 94

Yazar

Öğretmen. Tasarımcı. Programlamacı. Fotoğraf sanatçısı. Amatör müzisyen. Öykü ve deneme yazarı. Kurgu Kültür, Güney Dergisi, Logos, Otobug, Fraksiyon, TabutMag, Yalnızlar Mektebi, Kaos Çocuk Parkı, Heroinstar, Hırkalı Edebiyat gibi bir çok yerde yazıp çizdi. Roka, Vesait, Karahindiba Dergi gibi dergilerde tasarım çalışmaları, bir çok yayınevi için kitap dizgisi ve kapak tasarımı yaptı. 2014 yılında derlenen "Öyküler Sen Varsan Güzel" kitap projesinde yer aldı. Halen Kaybolan Defterler'de yazmakta; Çınaraltı Dergi ve çok sayıda yazar için tasarım çalışmaları yapmaktadır. Yakın zamanda "Kütürt" isimli kitabı "Kaos Çocuk Parkı Kitaplığı" kitap serisi altında Peron Kitap tarafından yayınlanmıştır.